Електронна пошта: info@fdsp-cn.com
Телефон: +86-025-66621288-108

Кормової промисловості елеватор

Сучасні годувати тварин млин зазвичай має величезний обробки потужність на Зернові вантажі насипом особливо кукурудзи/кукурудзи, сої. Це буде важка робота для роботи таких сипучих матеріалів в тоннах людина влади, тим самим глибоке бажання авто оптом зерносховищ системи для розвантаження силосу, який є безтарного зберігання силосу системи...

Послати повідомленняChat Now

Сучасні годувати тварин млин зазвичай має величезний обробки потужність на Зернові вантажі насипом особливо кукурудзи/кукурудзи, сої. Це буде важка робота для роботи таких Сипучі матеріали у тонн, робочої сили, тим самим глибоке бажання авто Зернові вантажі насипом система для розвантаження силосу, тобто, навалом елеваторів системи зберігання даних для розвантаження силосу, обробки і також можуть бути застосовані у млин для кукурудзи/кукурудзи або пшениці, масло млин та інших промислових.Наші накопичувальний бункер оптом для тварин канал млин зазвичай поставляється разом з Комбікормовий завод і розроблений разом.

У Комбікормовий завод худоби кормів часто зберігаються у вузьких бетону силосах до 20 метрів у висоту. Заповнення силосів створює багато пилу. У нижній частині силосів Конвеєри гвинтові розряду худоби кормів. Щоб уникнути бездіяльності працює з конвеєрів або краплями силосів, вимірювання рівня є обов'язковим.

Силоси різної місткості для зберігання кормів виробництва FDSP: оцинкованої кадру, можливість пневматичні навантаження, вікна перегляду.


Кілька типорозмірів для різних потреб.

Легко годувати відділення.

Не прилипання.

Канал є свіжі.

Силоси з центрального центр або decenter.

Сходи з безпеки паркан.Hot Tags: годувати промисловості елеваторів Комбікормовий завод елеваторів, Комбікормовий завод елеваторів, кормової промисловості сталь, зберігання та великої рогатої худоби кормової промисловості елеваторів, курячий корм промисловості бункера, Китай, виробники, постачальники, фабрика, оптова, годувати зберігання, годувати Бункери зберігання, годувати елеваторів, силос, канал, годувати елеваторів, Feed кошик, годувати бункерів для продажу, годувати елеваторів для продажу, годувати Силоси для продажу, годувати накопичувальний бункер, годувати Силоси для зберігання, годувати елеваторів цін, годувати промисловості елеваторів, годувати промисловості Бен, годувати індустрії зберігання, бак, Коллінсон годувати елеваторів, силос, годівлю, елеваторів для зберігання,

PartsSiloSizes

Diameter(m)

Height(m)

Volume(m³)

4

6

75.36

5

7

137.34

6

8

226.08

7

9

346.14

8

10

502.4

WecanalsoProvideotherlargesizesaccordingtoclient'srequirements

Супутні товари
Миттєві повідомлення
Ваша конфіденційність важлива для нас - ми ніколи не продавати або передавати вашу інформацію.